Anti-age

 

Zatrzymać Młodość 

Linia przeciwstarzeniowa zawiera 3 preparaty wyposażone w bio składniki – peptydy o efektywności przeciwstarzeniowej. Ich działanie jest dwu torowe. Wspierają syntezę kolagenu w komórkach skóry i powstrzymują jego rozpad. Kolagen – białko o dużej wytrzymałości na rozciąganie i malej elastyczności odpowiada za jędrność struktury tkanki.

 

 

 

 WYKAZ PRODUKTÓW:  
   
 1  COLLAGEN BOOST EYE CARE Krem do Skóry wokół Oczu “Collagen Boost”
 2  COLLAGEN BOOST DAY CARE  Krem na dzień “Collagen Boost”
 3  COLLAGEN BOOST NIGHT CARE  Krem na Noc “Collagen Boost

 

 

 

 

ANTI-AGE – LINIA PRZECIWSTARZENIOWA

 

COLLAGEN BOOST EYE CARE

Krem do Skóry wokół Oczu “Collagen Boost”

 

 

 

WŁAŚCIWOŚCI I SKŁADNIKI AKTYWNE:

Collagen Boost Eye Care oparty o DMC intensywnie napina delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu. Doskonale tolerowany przez skórę. Trójpeptydy wspierają syntezę kolagenu i przeciwdziałają jego rozpadowi. Zawarty w kremie ekstrakt z African para cress minimalizuje zmarszczki wokół oczu i działa wygładzająco. Kompleks z ekstraktem z alg, escyną i kofeiną wspiera mikrocyrkulację i rozjaśnia cienie, sińce i opuchnięcia. Ekstrakt z korzenia lukrecji ma kojący wpływ na skórę, a kwas hialuronowy optymalnie ją nawilża. Ekstrakt z nasion białych winogron oraz acetat witiaminy E działa antyoksydacyjnie i zwalcza wolne rodniki. Masło Shea i hybrydowy olej słonecznikowy dostarczają składników odżywczych.

 

STOSOWANIE:

Po zastosowaniu serum, nakładać na oczyszczoną skórę wokół oczu i delikatnie wklepać. Następnie zastosować na twarz właściwy krem pielęgnacyjny.

 

DZIAŁANIE:

 • Aktywuje syntezę kolagenu i nie dopuszcza do jego rozpadu w skórze wokół oczu;
 • Zmniejsza linie i zmarszczki wokół oczu;
 • Redukuje cienie, sińce i opuchnięcia;
 • Koi skórę;
 • Chroni przed wolnymi rodnikami;
 • Stymuluje mikrocyrkulację.

 

DOSTĘPNOŚĆ:

Opakowanie 15 ml

ANTIAGE_OCZY 

  

 


 

 

 

 

 

 

ANTI-AGE – LINIA PRZECIWSTARZENIOWA

 

COLLAGEN BOOST DAY CARE

Krem na Dzień “Collagen Boost”

 

 

WŁAŚCIWOŚCI I SKŁADNIKI AKTYWNE:

Collagen Boost Day Care przeznaczony do skóry wymagającej, po 40 roku życia, jest efektywnym produktem bazującym na DMC (Derma Membrane Complex), w którym siła peptydów optymalizowana jest przez fitostymulatory. Aktywują one syntezę kolagenu i wzmacniają tkanki. Wsparciem dla DMC są oleje z nasion mango, pochodna oliwy z oliwek, masło shea, shorea i skwalan roślinny. Ich zadaniem jest odżywienie skóry i zapewnienie jej jedwabiście gładkiej struktury. Razem z ekstraktem z nasion białych winogron, acetatem witaminy E, a także kompleksem przeciw promieniowaniu UVA/UVB chronią przed skutkami promieniowania słonecznego. Kwas hialuronowy i super hialuronowy optymalizują stopień nawilżenia i zdolność skóry do wiązania wilgoci.

 

STOSOWANIE:

Nakładać rano na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, po uprzednim zastosowaniu serum i kremu do pielęgnacji okolic oczu.

 

DZIAŁANIE:

 • Aktywuje syntezę kolagenu i zapobiega jego rozpadowi;
 • Wygładza skórę i nadaje jej aksamitną teksturę;
 • Zmniejsza linie i zmarszczki, wypychając je od środka;
 • Napina skórę i chroni przed utratą elastyczności;
 • Chroni przez cały dzień przed promieniowaniem słonecznym (ochrona na poziomie zbliżonym do SPF 8-9)
 • Optymalizuje zdolność skóry do gromadzenia wody.

 

DOSTĘPNOŚĆ:

Opakowanie 50 ml

 ANTIAGI_DZIEN

  

 

 


 

 

 

 

 

 

ANTI-AGE – LINIA PRZECIWSTARZENIOWA

 

COLLAGEN BOOST NIGHT CARE

Krem na Noc “Collagen Boost”

 

 

WŁAŚCIWOŚCI I SKŁADNIKI AKTYWNE:

W nocy skóra ma wyższą zdolność do samo regeneracji. Jeśli przed snem jest dobrze oczyszczona, składniki mają dużą zdolność penetracji i aktywacji ważnych procesów regeneracyjnych. Fitostymulatory z czerwonej koniczyny, korzenia yam oraz wysokoefektywne trójpeptydy, olej z migdałów, oliwa z oliwek, masło shea, skwalan roślinny, hybrydowy olej słonecznikowy, masło shorea oraz D-panthenol zapewniają intensywne odżywienie skóry w trakcie snu. Następnego dnia skóra budzi się wypoczęta i aksamitnie gładka. Ekstrakt z nasion białych winogron i acetat witaminy E działają antyoksydacyjnie i eliminują wolne rodniki. Palmitynian witaminy A redukuje linie i zmarszczki, a pochodna witaminy C stymuluje produkcję kolagenu. Kwas hialuronowy zapewnia nawilżenie i sprawia, że skóra jest napięta i gładka. Imitujący strukturę skóry Derma Membrane Complex umożliwia głębokie wchłanianie wszystkich składników aktywnych bez efektu barierowości.

 

STOSOWANIE:

Nakładać wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu po zastosowaniu serum i kremu do pielęgnacji okolic oczu.

 

UWAGA!

Kremu nie wolno stosować na dzień, ze względu na zawartość retinolu!!!

 

DZIAŁANIE:

 • Zapewnia intensywną regenerację;
 • Sprawia, że skóra budzi się wypoczęta;
 • Przyczynia się do powstawania nowego kolagenu i powstrzymuje jego rozpad;
 • Zmniejsza linie i zmarszczki;
 • Działa antyoksydacyjnie.

 

DOSTĘPNOŚĆ:

Opakowanie 50 ml

 ANTIAGE_NOC