ANTI-AGE

BIODROGA MD ANTI-AGE

Produkty z linii BIODROGA MD ANTI-AGE zostały opracowane z wykorzystaniem najnowszych badań medycznych i farmakologicznych. Jednym z najistotniejszych rozwiązań jest zastosowanie peptydów o wysokiej efektywności przeciwstarzeniowej. Produkty oparte są na działaniu trójpeptydów i innych składników aktywnych, które osadzone zostały w DMC (Derma Membrane Complex). Palmitoyl tripeptide-5 jest głównym składnikiem wszystkich kosmetyków linii BIODROGA MD ANTI-AGE. Jest to innowacyjny związek peptydów o podwójnym efekcie: wspiera syntezę kolagenu i walczy z rozpadem kolagenu przez metaloproteinazy macierzy zewnątrzkomórkowej. Kolagen jest białkiem o ogromnej wytrzymałości na rozciąganie i niskiej elastyczności. Zapewnia jędrność struktury tkanki. Palmitoyl tripeptide-5 aktywuje TGF-β (tissue growth factor – transofrmujący czynnik wzrostu), będący krytycznym elementem syntezy kolagenu.

Wszystkie trzy produkty BIODROGA MD ANTI-AGE zawierają dodatkowo zdwojoną siłę fitostymulującą: ekstrakt z czerwonej koniczyny i korzenia yam. Wspierają naturalne funkcje skóry (zwłaszcza dojrzałej) i walczą z symptomami starzenia się skóry wywołanymi zmianami hormonalnymi. Imitujące strukturę skóry Derma Membrane Complex jest odpowiedzialne za wysoką tolerancję skóry i zapewnia, że wszystkie składniki aktywne, w tym Palmitoyl tripeptide-5, mają niezwykłą zdolność do penetracji skóry bez efektu barierowości.

ANTI-AGE Collagen Boost Eye Creme- krem do skóry wokół oczu “Collagen Boost”

[row]
[column lg=”3″ md=”4″ sm=”12″ xs=”12″ ]

Collagen_Boost_Eye_EN_neu

[/column]
[column lg=”9″ md=”8″ sm=”12″ xs=”12″ ]

BIODROGA MD ANTI-AGE Collagen Boost Eye Care oparty o DMC intensywnie napina delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu. Trójpeptydy wspierają syntezę kolagenu i przeciwdziałają jego rozpadowi. Zawarty w kremie ekstrakt z całej rośliny African para cress miminalizuje zmarszczki wokół oczu i ma działanie wygładzające. Kompleks z ekstraktem z alg, escyną i kofeiną wspiera mikrocyrkulację i rozjaśnia cienie, sińce i napuchnięcia. Ekstrakt z korzenia lukrecji ma kojący wpływ na skórę, a kwas hialuronowy przyczynia się do optymalnego nawilżenia skóry. Ekstrakt z nasion białych winogron oraz acetat witiaminy E wykazują działanie antyoksydacyjne i zwalczają negatywne działanie wolnych rodników. Masło Shea i hybrydowy olej słonecznikowy pieszczą skórę pozostawiając ją w pełni odżywioną.

[/column]
[/row]

Działanie:

 • Aktywuje syntezę kolagenu i walczy z jego rozpadem w skórze wokół oczu
 • Zmniejsza linie i zmarszczki wokół oczu
 • Redukuje cienie, sińce i opuchnięcia wokół oczu
 • Ma działanie kojące
 • Chroni skórę przed negatywnym działaniem wolnych rodników
 • Stymuluje mikrocyrkulację
 • Doskonale tolerowany przez skórę

Wolneyod emulgatorów, olejów mineralnych, parabenów. Zawiera naturalne esencje.

kosmetikanalyse-v08-EN-verygood o_mineraloele_EN o_tieri_Inhaltsst o-parabene_EN o-pegs_EN o-Farbstoffe_EN
o-emulgator_EN Naturduft_EN Mit_DMS_EN Ohne_Silikon_EN Peptide_EN dermatolo_EN Vitamine_EN

`

ANTI-AGE Collagen Boost Day Care- krem na dzień “Collagen Boost”

[row]
[column lg=”5″ md=”6″ sm=”12″ xs=”12″ ]

Collagen_Boost_Tag_EN_neu

[/column]
[column lg=”7″ md=”6″ sm=”12″ xs=”12″ ]

BIODROGA MD ANTI-AGE Collagen Boost Day Care jest wysokoefektywnym produktem bazującym na DMC (Derma Membrane Complex), w którym siła peptydów optymalizowana jest przez fitostymulatory. Najwyższą efektywność działania tripeptydów, które aktywują syntezę kolagenu i wzmacnia tkanki, w dziennym kremie dla skóry dojrzałej zwiększa obecność: oleju z nasion mango, pochodna oliwy z oliwek, masło shea, shorea i skwalan roślinny. Ich zadaniem jest odżywienie skóry i zapewnienie jej jedwabiście gładkiej struktury. Razem z ekstraktem z nasion białych winogron i acetatem witaminy E, a także kompleksem przeciw promieniowaniu UVA/UVB sprawiają, że skóra jest chroniona przed przedwczesnym starzeniem skóry pod wpływem promieniowania słonecznego. Kwas hialuronowy i super hialuronowy optymalizują stopień nawilżenia i zdolność skóry do wiązania wilgoci.

[/column]
[/row]

Działanie:

 • Aktywuje syntezę kolagenu i walczy z jego rozpadem.
 • Wygładza skórę i nadaje jej aksamitną testurę.
 • Zmniejsza linie i zmarszczki, wypychając je od środka
 • Napina skórę i chroni przed przedwczesną utratą elastyczności
 • Chroni przez cały dzień przed przedwczesnym starzeniem się skóry wywołanym promieniowaniem słonecznym (ochrona na poziomie zbliżonym do SPF 8-9)
 • Wykazuje działania antyoksydacyjne
 • Optymalizuje zdolność skóry do gromadzenia wody
 • Doskonale tolerowany przez skórę
 • Przeznaczony dla skóry wymagającej, po 40 roku życia

Wolny od emulgatorów, substancji zapachowych, olejów mineralnych i parabenów.

kosmetikanalyse-v08-EN-good o_mineraloele_EN o_tieri_Inhaltsst o-parabene_EN o-pegs_EN o-Farbstoffe_EN M_hyualoron_EN
o-emulgator_EN O_Duft_EN Mit_DMS_EN Ohne_Silikon_EN Peptide_EN dermatolo_EN Vitamine_EN

`

ANTI-AGE Collagen Boost Night Care- krem na noc “Collagen Boost”

[row]
[column lg=”5″ md=”6″ sm=”12″ xs=”12″ ]

Collagen_Boost_Nacht_EN_neu

[/column]
[column lg=”7″ md=”6″ sm=”12″ xs=”12″ ]

W trakcie nocy skóra ma wyższą zdolność do samoregeneracji. Jeśli skóra przed snem jest dobrze oczyszczona, składniki BIODROGA MD ANTI-AGE Collagen Boost Night Care mają wysoką zdolność penetracji i aktywacji ważnych procesów regenracyjnych. Fitostymulatory z czerwonej koniczyny i korzenia yam oraz wysokoefektywne trójpeptydy, a także pozostałe składniki zawarte w nocnym kremie: olej z migdałow, oliwa z olwek, masło shea, skwalan roślinny, hybrydowy olej słonecznikowy, masło shorea oraz D-panthenol zapewniają intensywne odżywienie skóry w trakcie snu. Następnego dnia skóra budzi się wypoczęta, pełna i aksamitnie gładka. Ekstrakt z nasion białych winogron i acetat witaminy E wykazują działanie antyoksydacyjne w walce z wolnymi rodnikami. Palmitynian witaminy A redukuje widoczne linie i zmarszczki, a pochodna witaminy C stymuluje produkcję kolagenu. Kwas hialuronowy zapewnia nawilżenie i sprawia, że skóra jest napięta i gładka od samego rana. Imitujący strukturę skóry Derma Membrane Complex umożliwia wysoką efektywność wszystkich składników aktywnych penetrujących skórę bez efektu barierowości.

[/column]
[/row]

Działanie:

 • Zapewnia intensywną regenerację w trakcie nocy
 • Sprawia, że skóra budzi się wypoczęta.
 • Przyczynia się do powstawania nowego kolagenu i walczy z jego rozpadem.
 • Zmniejsza linie i zmarszczki.
 • Chroni przed działaniem wolnych rodników.
 • Wykazuje działania antyoksydacyjne
 • Doskonale tolerowany przez skórę

Wolny od emulgatorów, olejów mineralnych i parabenów. Zawiera naturalne esencje.

kosmetikanalyse-v08-EN-verygood o_mineraloele_EN o_tieri_Inhaltsst o-parabene_EN o-pegs_EN o-Farbstoffe_EN M_hyualoron_EN
o-emulgator_EN Naturduft_EN Mit_DMS_EN Ohne_Silikon_EN Peptide_EN dermatolo_EN Vitamine_EN