MOISTURE

BIODROGA MD MOISTURE

Stres, zbyt duża ekspozycja na promieniowanie słoneczne, negatywne działanie czynników środowiskowych i warunki pogodowe, ale także nieprawidłowe, zbyt agresywne oczyszczanie skóry, ogólny proces starzenia i wiele innych czynników sprawia, że skóra traci swoje naturalne funkcje ochronne. Przy tym zwiększona transepidermalna utrata wody sprawia, że skóra staje się szorstka, zwiotczała i mniej gęsta. W efekcie skóra zaczyna reagować nadwrażliwością na kosmetyki i warunki atmosferyczne.

Klienci oczekują całkowicie efektywnej formuły od pielęgnacji nawilżającej o medycznych i dermatologicznych podstawach, której składniki nawilżające optymalnie usprawniają funkcjonowanie skóry i zapewniają jednocześnie natychmiastową i długotrwałą dostawę wilgoci.

Kluczowym składnikiem zawartym w produktach BIODROGA MD MOISTURE jest kwas hialuronowy. Substancja ta naturalnie obecna jest w skórze i tkankach, a także mazi stawowej u ludzi. Zawartość kwasu hialuronowego zmniejsza się z wiekiem i przyczynia się do powstawania zmarszczek. Z chemicznego punktu widzenia, kwas hialuronowy jest liniowym polisacharydem działającym na wodę niczym magnes zapewniając skórze niezwykłą zdolność do wiązania wody – nawet do sześciu litrów wody na 1 gram kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy był stosowany w medycynie w wieloraki sposób, np. w celu zwalczania bólu stawów lub przy wypadnięciu dysku poprzez właściwości zmniejszające tarcie. Używany także od lat w medycynie estetycznej w formie ostrzykiwań wypełniających, zwłaszcza na twarzy. Aplikowany na powierzchni skóry pozostawia niewidoczny, zawierający wodę film, dostarczając wilgoć do warstwy rogowej (stratum corneum). Film chroni przed zewnętrznymi wpływami i redukuje transepidermalną utratę wody (TEWL).

Kwas hialuronowy stosowany w produktach kosmetycznych jest produkowany biotechnologicznie z udziałem bakterii z fermentacji substancji roślinnych. Unikalne cechy naszych produktów z medycznej linii Biodrogi MD stanowią wysoko efektywne połączenie kwasu hialuronowego z ekstremalnie dobrze tolerowanym Derma Membrane Complex, stanowiącym idealną alternatywę dla bazy kremu. Skóra jest zdolna nadzwyczaj szybko odzyskać równowagę, straty wody zostają uzupełnione a zdolność skóry do wiązania wody zoptymalizowana.

Produkty z linii MOISTURE zawierają składniki:
Ekstrakt z granatu i acetat witaminy E o działaniu antyoksydacyjnym zwalczającym działanie wolnych rodników. Ekstrakt z korzenia yam, który jest fitostymulatorem i wspiera naturalne funkcje skóry walcząc z oznakami starzenia wywołanymi zmianami hormonalnymi. Korzeń lukrecji wykazuje działanie kojące. Hybrydowy olej słonecznikowy i pochodna oliwy z oliwek odpowiedzialne są za nadanie skórze miękkości.

BIODROGA MD MOISTURE Perfect Hydration 24-h Care – 24godzinny krem “IDEALNE NAWILŻENIE”

[row]
[column lg=”5″ md=”6″ sm=”12″ xs=”12″ ]

Moisture_24h_50ml_low res

[/column]
[column lg=”7″ md=”6″ sm=”12″ xs=”12″ ]

Efekt:

BIODROGA MD MOISTURE Perfect Hydration 24-h Care z kwasem hialuronowym zapewnia intensywne nawilżenie skóry i pozwala otrzymać optymalną zawartość wilgoci. Wraz z DMC jest idealnie tolerowany przez skórę. Dzięki bazie jaką stanowi DMC wszystkie składniki aktywne są doskonale absorbowane w głąb skóry. Kwas hialuronowy, ekstrakt z granatu, ekstrakt z korzenia yam, acetat witaminy E, ekstrakt z korzenia lukrecji, hybrydowy olej słonecznikowy i pochodna oliwy z oliwek sprawiają, że skóra zostaje nawilżona przez 24 godziny, jest chroniona przed działaniem wolnych rodników i symptomami starzenia. Olejek jojoba sprzyja niezwykłej aksamitności skóry, a kompleks chroniący przed promieniowaniem UVA i UVB pozwala uniknąć negatywnemu efektowi ekspozycji na słońce.

[/column]
[/row]

Działanie:

 • Optymalna dostawa wilgoci: podnosi poziom nawilżenia o 40% w ciągu godziny
 • Aktywuje zdolność do wiązania wilgoci
 • Odżywia skórę przez cała dobę
 • Zwiększa elastyczność i sprężystość
 • Elimiuje nieprzyjemne uczucie naciągnięcia skóry
 • Przywraca gładkość i odżywienie skórze zwiotczałej i suchej
 • Chroni przez zewnętrznymi czynnikami środowiska
 • Chroni przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki
 • Dla osób w każdym wieku
 • Koi podrażnienia
 • Czynnik przeciwsłoneczny daje podobny efekt co SPF 8-9

Wolny od emulgatorów i olejów mineralnych, bez parabenów. Zawiera naturalne esencje.

 

kosmetikanalyse-v08-EN-verygood o_mineraloele_EN o_tieri_Inhaltsst o-parabene_EN o-pegs_EN o-Farbstoffe_EN
o-emulgator_EN O_Duft_EN Mit_DMS_EN Ohne_Silikon_EN  M_hyualoron_EN dermatolo_EN

`

BIODROGA MD MOISTURE Perfect Hydration Eye Care – krem do pielęgnacji okolic oczu „IDEALNE NAWILŻANIE”

[row]
[column lg=”3″ md=”4″ sm=”12″ xs=”12″ ]

Moisture_Augen_15ml_low res

[/column]
[column lg=”9″ md=”8″ sm=”12″ xs=”12″ ]

BIODROGA MD MOISTURE Perfect Hydration Eye Care daje skórze wokół oczu to czego najbardziej potrzebuje: intensywne nawilżenie za sprawą kwasu hialuronowego. Ekstrakt z granata, korzenia yam, acetal witaminy E i pozostałe składniki aktywne zwarte w kremie są ekstremalnie tolerowane przez skórę. Eksktrakt z African para cress redukuje zmarszczki wokół oczu. Skóra nabiera świeżości i zostaje zregenerowana. Kompleks z ekstraktu z alg, escyny i kofeiny wspierają mikrocyrkulację i miminalizują sińce i opuchnięcia wokół oczu. Ekstrakt z korzenia lukrecji i D-panthenol wykazują działanie kojące. Hybrydowy olej słonecznikowy i pochodna oliwy z oliwek odżywiają zestresowaną skórę wokół oczu.

[/column]
[/row]

Działanie:

 • Optymalne nawilżenie
 • Wspiera mikrocyrkulacje
 • Przeciwdziała sińcom i opuchnięciom
 • Wspiera elastyczność i sprężystość skóry
 • Redukuje zmarszczki i suche linie
 • Chroni przez wpływem środowiska i uszkodzeniami w wyniku działania wolnych rodników

Wolny od emulgatorów, substancji zapachowych, olejów mineralnych i parabenów.

 

kosmetikanalyse-v08-EN-verygood o_mineraloele_EN o_tieri_Inhaltsst o-parabene_EN o-pegs_EN o-Farbstoffe_EN
o-emulgator_EN O_Duft_EN Mit_DMS_EN Ohne_Silikon_EN  M_hyualoron_EN