PERFECT SHAPE

BIODROGA MD PERFECT SHAPE

LIPOLASER BODY OIL

[row]
[column lg=”3″ md=”4″ sm=”12″ xs=”12″ ]

BiodrogaMD_PERFECT_SHAPE_Lipolaser_Body_Oil_BEH_Etikett_200ml_Spiegel

[/column]
[column lg=”9″ md=”8″ sm=”12″ xs=”12″ ]

Złe odżywianie, brak aktywności fizycznej lub zaburzenia przemiany materii są odpowiedzialne między innymi za problem w strefie ramion, tali, brzucha, pośladków i ud. Ze względu na osłabienie krążenia wzrasta ilość odpadów metabolicznych w tkance podskórnej. Może dochodzić także do zatrzymywania wody w tkance. W wyniku zaburzenia metabolizmu, tkanka staje się nierówna i przyspiesza się proces starzenia. Aby przeciwstawić się tym objawom, BIODROGA MD opracowała produkt do pielęgnacji ciała: Lipolaser Body Oil- olejek do ciała- regularny kształt.

[/column]
[/row]

Kiedy używać: w przypadku osłabienia tkanki łącznej, utraty elastyczności, cellulitu, jako wsparcie podczas odchudzania.

BIODROGA MD idealny kształt Lipolaser Body Oil- olejek do ciała- łączy różne składniki aktywne i wspomaga naturalną aktywność metaboliczną skóry. Olej cyprysowy działa kojąco i poprawia drenaż tkanek. Olejek z pomarańczy działa ujędrniająco i podtrzymuje krążenie krwi w skórze. Olejek cytrynowy ma właściwości pobudzające i rewitalizujące. Olejek hyzopowy usuwa złogi limfatyczne. Olejek lawendowy działa łagodząco i uspakająco. Olej z nasion marchwi również ma efekt bilansowania i zapewnia świeży wygląd skóry. Olejek grejpfrutowy ma właściwości ożywiające i orzeźwiające. Olejek z geranium pomaga przeciwdziałać oznakom cellulitu.
Olej z kory cedrowej jest idealny w walce z cellulitem i pozbywaniu się wody z tkanki podskórnej. Olej kamfory oferuje wsparcie synergicznych skutków opisanych wyżej.

Działanie:

  • Wspomaga naturalną aktywność metabolizmu
  • Poprawa mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry
  • Pomaga usuwać zbędne produkty przemiany materii i wspomaga drenaż tkanek
  • Wzmacnia odporność skóry
  • Zmniejsza cellulit
  • Skóra staje się bardziej jędrna i gładsza
  • Jest wsparciem podczas odchudzania
  • Relaksuje ciało i duszę

 

kosmetikanalyse-v08-EN-verygood o_mineraloele_EN o_tieri_Inhaltsst o-parabene_EN o-pegs_EN
o-emulgator_EN O_Duft_EN o-Farbstoffe_EN Ohne_Silikon_EN dermatolo_EN