Lash Boosting Serum

Piękna Oprawa!

 

Preparat zapobiega i niweluje kruchość rzęs. Przyczyny tego problemu mogą być bardzo różne: niedobór witamin, zapalenie powiek, choroby skóry, chemioterapia, oparzenia, stres. Często nieodpowiedni demakijaż. Składniki serum do rzęs przyspieszają naturalny wzrost rzęs i brwi głównie poprzez stymulację produkcji kolagenu IV oraz zaopatrzenie włosów w wilgoć. W efekcie stają się one mocniejsze i dłuższe, zahamowane zostaje przedwczesne wypadanie. Rezultat stosowania preparatu jest wyraźnie widoczny po sześciu tygodniach. Po 16 tygodniach osiąga się maksymalny potencjał wzrostu włosów.

 

 

 

WYKAZ PRODUKTÓW:
1  LASH BOOSTING SERUM Serum do rzęs

 

 

 

 

BIODROGA MD – LINIA SERUM DO RZĘS

 

LASH BOOSTING SERUM

Serum Do Rzęs

 

WŁAŚCIWOŚCI I SKŁADNIKI AKTYWNE:

Skuteczność MDN (Methylamido-dihydro-Noralfaprostal) zostało sprawdzone przez liczne badania.
MDN to zmodyfikowany, aktywny składnik kosmetyczny. Z dużym powodzeniem stosowany jest w medycynie. MDN stymuluje naturalny wzrost rzęs i brwi, dzięki czemu włoski stają się dłuższe i gęstsze. Biotinoyl Tripeptide-1- aktywny składnik działa w połączeniu z MDN. Stymuluje także syntezę kolagenu IV. Kwas hialuronowy dostarcza wilgoci rzęsom.

 

STOSOWANIE:

Stosować serum raz dziennie (najlepiej wieczorem) po oczyszczeniu powierzchni oka, uważając aby serum nie dostało się do śluzówki. Nałożyć jak zwykły eyeliner, odczekać ok. 5 minut do wchłonięcia, a następnie kontynuować pielęgnację okolic oczu.

 

 

UWAGA!

Jeśli serum dostanie się do śluzówki oka, natychmiast spłukać letnią wodą.
Na początku stosowania może wystąpić podrażnienie skóry, należy odstawić serum na jeden dzień i dyskomfort powinien minąć. Jeśli podrażnienie ponownie się pojawi, zaprzestać stosowania odżywki.
Produkt nie powinien być stosowany w przypadku chorób oczu i powiek.
Nie należy używać w ciąży.

  

DZIAŁANIE:

  • Poprawia wzrost i gęstość rzęs i brwi;
  • Nawilża i uelastycznia rzęsy;
  • Opóźnia wypadanie rzęs;
  • Przyciemnia rzęsy, wzmacnia i uodparnia na uszkodzenia.

 

DOSTĘPNOŚĆ:

Opakowanie 5 ml

Lash boosting serum