Perfect Shape

 

Przyjemność Modelowania!

 

Linia oferuje preparaty przeznaczone do usprawniania procesów metabolicznych w tkance podskórnej. Nieodpowiednia dieta, brak ruchu, zaburzenia przemiany materii, wszystko to prowadzi do gromadzenia się odpadów metabolicznych i zatrzymywania wody w tkance. Skutkuje przyspieszeniem procesów starzenia skóry i osłabieniem jej kondycji. Uwidacznia się to zwłaszcza w obszarach ramion, talii, brzucha, pośladków, ud. Preparaty zalecane są szczególnie jako wsparcie podczas odchudzania i przy występowaniu cellulitu.

 

 

 

WYKAZ PRODUKTÓW:
1  LIPOLASER BODY OIL Olejek Modelujący Ciało
2  ANTI-CELLULITE Ujędrniający balsam do ciała
3  CERATO-BALANCE SMOOTHING BODY CREAM Wygładzający krem do ciała

 

 

 

 

PERFECT SHAPE – LINIA MODELUJĄCA NA CIAŁO

 

LIPOLASER BODY OIL

Olejek Modelujący Ciało

 

WŁAŚCIWOŚCI I SKŁADNIKI AKTYWNE:

Olejek modelujący ciało stosuje się w przypadku osłabienia tkanki łącznej, utraty elastyczności, cellulitu, jako wsparcie podczas odchudzania. Preparat łączy różne składniki aktywne i wspomaga naturalną aktywność metaboliczną skóry. Olej cyprysowy działa kojąco i poprawia drenaż tkanek. Olejek z pomarańczy ujędrnia i podtrzymuje krążenie krwi w skórze. Olejek cytrynowy ma właściwości pobudzające i rewitalizujące. Olejek hyzopowy usuwa złogi limfatyczne. Olejek lawendowy łagodzi i uspokaja. Olej z nasion marchwi zapewnia świeży wygląd skóry. Olejek grejpfrutowy ma właściwości ożywiające i orzeźwiające. Olejek z geranium przeciwdziała oznakom cellulitu. Olej z kory cedrowej usuwa wodę z tkanki podskórnej eliminując celulit. Olej kamforowy wspiera skuteczność pozostałych składników.

  

STOSOWANIE:

Po prysznicu lub kąpieli, aplikować na suchą skórę ciała, delikatnie wmasować.

 

DZIAŁANIE:

 • Wspomaga naturalną aktywność metabolizmu;
 • Poprawia mikro krążenie, zwiększa elastyczność skóry;
 • Usuwa zbędne produkty przemiany materii i wspomaga drenaż tkanek;
 • Wzmacnia odporność skóry;
 • Zmniejsza cellulit;
 • Ujędrnia i wygładza;
 • Działa relaksacyjnie.

 

DOSTĘPNOŚĆ:

Opakowanie 200 ml

PerfectShape_Lipolaser_body

 

 


 

 

 

 

 

 

PERFECT SHAPE – LINIA MODELUJĄCA NA CIAŁO

 

ANTI-CELLULITE

Ujędrniający balsam do ciała

 

WŁAŚCIWOŚCI I SKŁADNIKI AKTYWNE:

Celulit lub tak zwana skórka pomarańczy są zmianami organicznymi podskórnej tkanki tłuszczowej na udach i pośladkach. 80 – 90 % kobiet jest dotknięte tak zwanym efektem pomarańczowej skórki, ale także u mężczyzn może występować taki problem.

Rozwój celulitu może być podzielony na 3 etapy: Pierwszy stopień jest słabo widoczny (na leżąco w ogóle), dopiero po ściśnięciu skóry dłonią pojawiają się niewielkie nierówności. Drugi – skóra jest jeszcze dosyć gładka (zwłaszcza gdy leżysz), ale po ściśnięciu pojawiają się na niej grudki. Tkanka może być stwardniała. Trzeci: Nawet bez uciskania na skórze widoczne są pofałdowania, grudki i nierówności – zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej.

Dzięki efektowi synergicznemu połączenia: wyciągu z maku, ekstraktu z alg, oleju Inca Inchi, peptydów i wyciągu z fito komórek macierzystych, BIODROGA MD PERFECT SHAPE Contra-Cellulite Firming Body Lotion oferuje nam efektywne działanie przeciw powstawaniu cellulitu.Wyciąg z maku pozyskiwany jest z główek makowych jest w stanie przeciwdziałać lipogenezie, czyli gromadzenia się tłuszczu w tkance łącznej.Wyciąg ten umożliwia wygładzanie i ujędrnienie powierzchni skóry ciała a także poprawę lipolizy.Phycophyta Complex to połączenie 6 różnych szczególnie wybranych alg. Ten zespół wspomaga skórę w redukowaniu wielkości komórki tłuszczowej (adipocyty), stymulację jego mikrokrążenia, udrażnia oraz wzmacniania tkankę łączną.Polisacharydy zawarte w zespole alg nawadniają skórę i redukują (TEWL). Minerały z tej kompozycji alg wspierają bioaktywacje kolagenu.Olej Inca Inchi jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe z antyoksydantami i dlatego ma właściwości przeciw starzeniowe.Pro-Matrix Peptydy (trój- i tetrapeptydy) poprawiają syntezę naturalnego kolagenu skóry; nowy kolagen ma ogromne znaczenie dla jędrnej skóry.Peptydy wzmacniają macierz zewnątrzkomórkową i wspierają sieć tkanki łącznej i w rezultacie poprawiają elastyczność skóry. Phyto stem cell extract (komórki macierzyste pochodzenia roślinnego) poprawia jakość komórek macierzystych i pomaga przeciwdziałać starzeniu się skóry.

 

STOSOWANIE:

Po kąpieli nakładać na sucha skórę, delikatnie wmasować wykorzystując elementy drenażu limfatycznego.

 

DZIAŁANIE:

 • Hamuje gromadzenie tłuszczu w tkance łącznej
 • Stymuluje mikrokrążenie skóry
 • Pomaga wzmocnić i udrożnić tkankę łączną
 • Nawilża skórę i chroni przed TEWL
 • Zwiększa syntezę naturalnego kolagenu skóry i sieci tkanki łącznej
 • Przyczynia się do zwiększenia trwałości komórek macierzystych skóry
 • Wspomaga gładkość i jędrność powierzchni skóry
 • Zmniejsza cellulit
 • Dla zwiększenia efektu działania zaleca się zdrowa dietę, odpowiednią podaż płynów oraz aktywność fizyczną.

 

DOSTĘPNOŚĆ:

Opakowanie 150 ml

PerfectShape_Contra_Cel

 

 

 


 

 

 

 

 

 

PERFECT SHAPE – LINIA MODELUJĄCA NA CIAŁO

 

CERATO-BALANCE SMOOTHING BODY CREAM

Wygładzający krem do ciała

 

WŁAŚCIWOŚCI I SKŁADNIKI AKTYWNE:

Jeśli dermatolog mówi w diagnozie o zrogowaceniu mieszkowym, to łaciński termin oznacza zaburzenia keratynizacji, występujące u osób z tendencją do suchej skóry.

Rogowacenie rozwija się, gdy ujścia mieszków włosowych zostają zaczopowane. Staje się to widoczne w postaci szorstkiej skóry – niczym papier ścierny, nagromadzenie wielu małych grudek, często na zewnętrznych stronach ramion lub ud. BIODROGA MD PREFECT SHAPE Cerato-Balance Smoothing Cream opiera się na wydajnej kombinacji wyciągu z żywicy drzewa indyjskiego, mocznika i DMC.

 

Ekstrakt z Boswelli jest wyciągiem z żywicy drzewa Olibanum charakteryzujący się właściwościami anty-zapalnymi oraz wyjątkowo skuteczny w pielęgnacji skóry dotkniętej rogowaceniem. Zauważalnie zmniejsza zmiany skórne w przypadku występowania atopowego zapalenia skóry i rogowacenia słonecznego.

Mocznik jest ze składników wchodzących w skład NMF. Szczególnie posiada wysoką zdolność wiązania wilgoci oraz zmniejsza nieprzyjemne swędzenie.

Ceramidy zawarte w DMC stanowią naturalną barierę w rogowej warstwie razem z innymi składnikami skóry. Szczególnie skuteczne są ceramidy mające strukturę podobną do skóry. Są one głównym źródłem wilgoci i chronią skórę przed utratą wilgoci.

DMC (Derma Membran Complex) jest szczególnie stosowany w przypadku problematycznych stanów skóry imitując płaszcz hydrolipidowy skóry człowieka.

Ma działanie stabilnej bariery i gwarantuje doskonałą tolerancję skóry.

 

STOSOWANIE:

Po kąpieli nakładać na suchą skórę i delikatnie wmasować wykorzystując elementy drenażu limfatycznego.

 

DZIAŁANIE:

 • Ma właściwości przeciwzapalne
 • Zmniejsza zaburzenia keratynizacji pozostawiając gładką skórę
 • Poprawia nawilżenie skóry i zdolność wiązania wilgoci
 • Łagodzi dręczące swędzenie
 • Poprawia funkcję bariery ochronnej

  

DOSTĘPNOŚĆ:

Opakowanie 150 ml

PerfectShape_Cerato_balance