NOWA GENERACJA DLA “BEST AGERS”

Ich styl jest doskonały. Robiąc zakupy, dokładnie wiedzą, jaki rodzaj odzieży najbardziej im odpowiada, co schlebia ich sylwetce i w jakim stroju naprawdę dobrze się czują. Przygotowanie się na zaproszenie na kolację jest łatwe i nie marnują cennego czasu, jak 20 lat temu, kiedy szafa wydawała się pusta. Mają silną koncepcję siebie i świadomość – nową tożsamość. To „Best Agers”!
„Best Agers” kochają swoje życie. Lubią próbować czegoś nowego i kochać nowe doświadczenia. Kolarstwo górskie w Alpach, skoki na bungee, golf, podróże… zgodnie z mottem: nic nie jest niemożliwe – a jeśli nie teraz, to kiedy?
Obecnie pokolenie 50+ zaczyna studiować, cieszyć się festiwalami rockowymi, rezerwować kursy tanga lub odwiedzać czaty. Są towarzyscy, spotykają się z przyjaciółmi w klubach lub stowarzyszeniach, interesują się kulturą, są aktywni fizycznie w przyrodzie, kochają dobre jedzenie, dobre wino i lubią czytać ciekawe książki i słuchać muzyki. Mają wiele planów i patrzą prosto przed siebie.
NIE ANTI-AGE – ALE IDEALNY WIEK!
„Cieszę się życiem!” To podstawowe stwierdzenie pokolenia 50+. Korzystają ze swoich doświadczeń, mają własne pomysły i styl, są pewni siebie i czują się młodo! Nie chcą ignorować starzenia się ani dążyć do wiecznej młodości. Współczesna kobieta wyraźnie rozpoznaje oznaki czasu, ale daje jej skórze szansę na opracowanie optymalnego dla siebie wieku w tej fazie życia. I wie: kiedy czuje się dobrze w swojej skórze, jej spojrzenie odzwierciedla to. Chodzi o to, aby cieszyć się każdą fazą życia z radością i dobrym samopoczuciem. Dlatego nie koncentruje się na anti-aging, ale na doskonałym starzeniu! Piękno nie jest już kwestią starzenia się, ale postawą wobec życia.
Biodroga Perfect Age Formula: V-Shape – Twoja twarz!
Menopauza to czas dostosowania dla każdej kobiety. Pojawiające się w tym czasie zmiany są spowodowane restrukturyzacją równowagi hormonalnej u kobiet.
Hormony są klasyfikowane jako biochemiczni posłańcy, którzy regulują pewne funkcje ciała w ich działaniu.
W skórze hormony te działają jak katalizatory, które np. stymulują kolagen, wspomagają podział komórek, a także stymulują krążenie krwi w skórze, co prowadzi do optymalnego odżywiania i oksygenacji komórek. Również wytwarzanie sebum i równowaga wilgoci są regulowane za pomocą sygnałów hormonalnych.
Oprócz linii i zmarszczek, inne oznaki sprawiają zaawansowane starzenie się skóry: ze względu na zmniejszone tworzenie się kolagenu i elastyny w tkance łącznej, skóra traci elastyczność i stabilność i coraz częściej „obserwuje” siłę grawitacji.
Konsekwencja: zwiotczenie konturów twarzy, szczególnie w obszarach podbródka, policzków i gardła. Zmienia się cały kształt twarzy: młodzieńczy (kształt V) zamienia się w coraz bardziej kanciastą twarz (kształt A).

Oczywiście, wszystkich tych naturalnych procesów nie da się całkowicie uniknąć. Jednak zamiast całkowitej akceptacji tych procesów, wygląd skóry można zoptymalizować poprzez starannie dobrane produkty do pielęgnacji skóry. Pomimo oznak czasu, dojrzała skóra może być również idealna – idealna dla Twojego wieku.
Nowe, bardzo skuteczne produkty z linii do pielęgnacji skóry PERFECT AGE FORMULA z unikalnymi wzmacniaczami mocy przeciwdziałają temu zjawisku i generują efekt V-liftingu. Podnoszą kontury twarzy jak winda i napinają ją. Wybrane składniki ujędrniają i restrukturyzują skórę twarzy, stymulują syntezę kolagenu, zapobiegają utracie elastyczności i stabilizują równowagę wilgoci u wymagającej skóry.
Gwiazdą nowej linii produktów do pielęgnacji skóry jest cenny ekstrakt z pieprzu mnicha. Wiele kobiet cierpiących na problemy menstruacyjne i klimakteryjne zna już ten absolutny innowacyjny składnik. Wraz z wysoce aktywnymi biopeptydami tworzy Bioactive Restructuring Complex – podstawę „srebrnej kuli” do podnoszenia V. Ekskluzywny ekstrakt z komórek mchu – pierwszy składnik uzyskany z biotechnologicznie wyprodukowanego mchu i kwasu hialuronowego uzupełnia idealną formułę dla skóry 50+.