ANTI AGE

NIEWIDOCZNE STARZENIE – W każdej fazie życia skóra ma inne wymagania. Na początku gdy mamy 20 lat,  skóra jest w szczytowej formie i zwykle potrzebuje tylko trochę nawilżenia

Jednak wraz z wiekiem wygląd skóry staje się mniej nieskazitelny. Dodatkowo na wygląd negatywnie wpływają czynniki zewnętrzne, takie jak smog środowiskowy, stres, UV i inne czynniki, a także niezdrowy tryb życia.

Później, gdy cera zaczyna wydawać się mniej gładka, a zmarszczki zaczynają się pojawiać, skóra potrzebuje ukierunkowanego wsparcia w swoich naturalnych funkcjach. Ponieważ wraz z wiekiem procesy regeneracji skóry własnego organizmu ulegają spowolnieniu.

Kompozycja wysoce skutecznych składników biotechnologicznych zawartych w linii ANTI_AGE spełnia pragnienie uzyskania natychmiastowych i długotrwałych efektów przeciwstarzeniowych. Pielęgnacja ANTI AGE o działaniu liftingującym przywraca młodzieńczy blask oraz zmniejsza widoczność linii i zmarszczek.

ANTI AGE – GŁÓWNE SKŁADNIKI AKTYWNE LINII PIELĘGNACYJNEJ

KOMPLEKS CZARNOLASZOWY – specjalnie opracowany przez Biodorgę Kompleks Szwarcwaldzki łączy w sobie elementy tajemniczego i magicznego Czarnego Lasu.

Składa się z ekstraktu z czarnego bzu, ekstraktu z paproci pospolitej oraz ekstraktu z komórek mchu, które tworzą skuteczną elektrownię dla skóry.

Kompleks wzmacnia odporność skóry i wspiera ją w jej naturalnych funkcjach ochronnych przed miejskimi agresorami.

W ten sposób poprawia się ich zdolność adaptacji do zmian środowiskowych, takich jak np. stres klimatyczny (klimat gorący, wilgotny, zimny lub suchy).

Kompleks Szwarcwaldzki optymalizuje nawilżenie skóry, pozwala jej odpocząć, przywraca równowagę, wspomaga jej regenerację, a jednocześnie daje jej wyjątkową energię, którą można znaleźć tylko w Szwarcwaldzie. Skóra nabiera młodzieńczej witalności i blasku.

KOENZYM Q10 to substancja naturalnie wytwarzana w organizmie, która występuje we wszystkich żywych komórkach. Wraz z wiekiem stężenie Q10 w skórze spada, co wpływa również na wytwarzanie energii w mitochondriach oraz ochronę antyoksydacyjną. Obniżają się funkcje komórek i tkanek, widoczne stają się oznaki starzenia się skóry.

Q10 działa jako przeciwutleniacz i wymiatacz rodników, dzięki czemu chroni skórę przed stresem oksydacyjnym. Przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry.

INSTANT LIFT COMPLEX to kompozycja specjalnego kompleksu ujędrniającego, który został stworzony wyłącznie dla Biodrogi, przy zastosowaniu wysoce skutecznych peptydów mocy.

Kompleks ujędrniający zawiera kombinację różnych roślinnych składników aktywnych, takich jak polifenol sylimaryna z Błogosławionego Ostropestu Plamistego i genisteina izoflawonu z soi, uzupełniona przeciwutleniaczami karnozyną i tokoferolem.

Te składniki są zamknięte w liposomach, co gwarantuje wysoką stabilność i lepszą penetrację. Działanie ujędrniającego kompleksu zostało w szczególny sposób przedłużone dzięki dwóm bardzo skutecznym peptydom przeciwstarzeniowym.

Peptydy te stymulują syntezę kolagenu, wzmacniając w ten sposób gęstość i organizację sieci zewnątrzkomórkowej skóry. Zmarszczki są zredukowane. Skóra nabiera jędrności i gęstości.

BIOSACCHARIDE GUM-1 to wytwarzany biotechnologicznie polimer cukrowy, który jest w stanie wielokrotnie zwiększyć wilgotność skóry w krótkim czasie. Działa długotrwale nawilżająco. Skóra jest bardziej miękka i elastyczna, a uczucie napięcia zostaje zredukowane, dzięki czemu skóra jest całkowicie zrelaksowana i przyjemna.

Dodatkowo polimer cukrowy działa kojąco na podrażnioną skórę.

Tworzy na powierzchni skóry ochronny i nawilżający film, który odpowiada za zmniejszenie linii i zmarszczek.